Sıkça Sorulan Sorular

Sigaraya alternatif arayan yetişkin bir sigara tiryakisiyseniz, o zaman IQOS sizi bu yolda destekler. Dünya çapında aynı hedefe sahip 16.9 milyon yetişkin IQOS kullanıcısı gibi.

Klasik tütün lezzetinin modern yorumuyla IQOS, gerçek bir değişimin parçası olmak için bilimin ön saflarında yer alıyor.

Heets iqos ısıtıcı cihazlar için üretilen tütün kartuşlarıdır. Heets tütün yanmaz, ısınma sonucunda duman üretir. Sadece iqos ısıtıcı cihazlar ile birlikte kullanılır.

Web sitemizde ve mağazamızda ısıtıcı rezistans satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda teknik servisimiz tarafından rezistans değişimi yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

iQOS cihazların ülkemizde henüz garantili satışı yoktur. Firmamız bu konuda (1 hafta) kısıtlı garanti hizmeti sunar. Bunun yanı sıra tüm iqos cihazların arızaları teknik servisimiz tarafından makul fiyatlar ile giderilmektedir.

HEETS Çeşitler Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Fresh, Green Zig, Topical, Silver, Fiit Viola, Fiit regular, Dimensions ve diğer tüm çeşitlerini bu sayfa üzerinden listeleyebilir fiyat ve aroma incelemesi yapabilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

× Merhaba