top of page

           IQOS 2.4 PLUS

HAVALE ve EFT İLE 

ÖDEMEDE

%10 

İNDİRİM !

Iqos 2.4 Plus Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir?

İqos kalemin (holder) gösterildiği gibi cep şarj aletinin içine yerleştirin. İqos’u açmak için cep şarj aletinin güç tuşuna basılı tutun. Işıkların yanıp sönme işlemi bittiğinde (4 – 5  dakika) kalem şarj olmuş ve kullanıma hazır durumdadır.

Tütün (stick) gösterildiği gibi çizgiye kadar iqos kalemin içine yerleştirin. Isıtma için İqos kalemi cep sarj cihazından çıkardıktan sonra güç düğmesine basın ve birkaç saniye basılı tutun.

Kalem titredikten sonra  gösterge yanıp sönmeyi durduracak ve ışık sabit hale gelecektir. Ön ısıtma süresi 15 – 20 saniyedir. Cihaz kullanıma hazırdır.

Işıklar sönmeden sabit bir şekilde yanmaya başladığında 6 dakika veya 14 çekiş (puff)  tütün çubuğunun keyfini çıkarabilirsiniz. Son iki çekimde kalem titredikten sonra beyaz ışığık yanıp sönmeye başlar.Daha sonra cihaz kendiliğinden kapanır.

Tütün çubuğunu tutucudan çıkarmak için öncelikle kapağı yavaşça yukarı çekin ve ardından tütün çubuğunu çekerek çıkarın.

İqos 2.4 Plus Fiyatı

İnternet satış fiyatları 600 – 800 TL arasında değişmektedir. (Eylül 2020 fiyatı).

İqos 2.4 Plus Resetleme Nasıl Yapılır?

Her tür elektronik ürünlerde olduğu gibi, IQOS cihazlarında zaman zaman sorun çıkabiliyor. Şarj cihazını sıfırlayarak veya tutucuyu yeniden başlatarak çözülebilir

bottom of page