IQOS HEETS

IQOS HEETS Fiyatları, Aroma tatları ve nikotin oranlarını inceledikten sonra damak tadınıza uygun olan tütün çubuklarını sipariş verebilirsiniz. HEETS çeşitleri arasında sizin için ilk deneyimde hafif tatları seçmeniz doğru olacaktır.

16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Heets Summer Breeze IQOS Heets Summer Breeze, hafif meyve aroması karışımı olarak satılan ürünlerden biridir. Hafif olması nedeniyle boğazda tahriş ya da yanma yapmaz.
650,00
HEETS Yellow Label, Bizim anlayacağımız dille Beyaz Light Marlboro sigarasına karşılık gelmektedir.  Üzerindeki “From Marlboro” yazısından da anlayacağınız üzere içerisinde Beyaz Light Marlboro ile aynı tütün ve aroması var.
650,00
HEETS Amber Label, Bizim anlayacağımız dille Kırmızı Marlboro sigarasına karşılık gelmektedir.  Üzerindeki “From Marlboro” yazısından da anlayacağınız üzere içerisinde Kırmızı Marlboro ile aynı tütün ve aroması var.
650,00
Ammil, taze baharatların ve bitki notalarının hassas bir karışımıdır ve altta yatan kremsi hislerle birlikte gelir.
650,00
IQOS Heets Apricity Zengin Krema ve Tütün Aromalı mükemmel lezzet.Yeni çıkan dimension limited serisi bu lezzeti muhakkak denemelisiniz.
650,00
IQOS Heets Blue Selection Mavi Seçim: Heets Blue Label’ın aroması güçlü bir mentoldür. Şimdiye kadar denediğim en güçlü lezzet. Derin mentol aroması bir soğutma hissi yaratır. Aynı hafif tütün aroması burada da ...
650,00
HEETS Bronze Label, Bizim anlayacağımız dille hafif baharat aromalı sigarasıdır. Ağızda kadifemsi bir tat bırakır. Hem duman yoğunluğu hem aroma hemde sertlik olarak tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.
650,00
HEETS Silver Green Zing, Serin nane aromalı sigarasıdır. Ağızda ferah bir tad bırakır. Hem duman yoğunluğu hem aroma hemde sertlik olarak tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.
650,00
HEETS Siena Label, Viski ile damıtılmış tütün aromalı sigarasıdır. Doyurucu ve kokusuzdur. Hem duman yoğunluğu hem aroma hemde sertlik olarak tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.
650,00
Heets Gold Selection aroması, odunsu notalar ve hafif ferahlatıcı bir gölge ile özel kavrulmuş tütünün kadifemsi tadına sahiptir. IQOS cihazlarıyla uyumludur ancak yeni nesil olan ILUMA ile kullanmayınız.
650,00
Russet – Teak – Ammil – Apricty – Noor – Bronz – Sienna, paketlerinin aroma tatları bulunmaktadır.
650,00
HEETS Purple Wave, Bizim anlayacağımız dille yaban mersini ve mentol aromalı sigarasıdır. Hem duman yoğunluğu hem aroma hemde sertlik olarak tatmin edici düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.  
650,00
  • 1
  • 2